terasy z dubu

PROČ TERASY Z DUBU A JEJICH POHODLÍ ?

dubová terasa jako přechod mezi vnitřním a vnějším prostorem je nyní mnohem více než jen módní vlnou: symbolizuje celý životní styl. Je postavena z přírodního a nadčasového dřeva a stává se místem pohody a pohostinnosti. I v nejteplejších hodinách dne vám terasa orientovaná na jih umožní pohodlnou chůzi naboso. Rok co rok obstojí před deštěm a sněhem, dá se snadno vyčistit.

Ať už je dřevo naolejované a pečlivě udržované nebo stárnoucí povětrnostními vlivy s časem, efektů a stylů je mnoho, ale emoce zůstávají stejné … klidný, ušlechtilý materiál, který se tiše mění a zkrášluje, jak plyne čas.

 

 

ROZHODNĚTE SE PRO NADŘAZENOST DUBOVÉHO DŘEVA

Mnoho balkonů a teras nejsou přizpůsobeny prostoru pro volný čas a jsou sotva využívány! Právě s tímto vědomím nabízejí dřevěné masivní konstrukce, se kterými se snadno žije, všechny výhody.

 

KVALITA A DLOUHOVĚKOST

Tvrdostí a dalšími vlastnostmi jako hustota a dlouhá životnost se terasy z dubu směle vyrovnají exotickým dřevinám. Dřevěné dubové terasy nemají tak vysokou pořizovací cenu jako exotické dřeviny. Nabízí se ve tmavě hnědé barvě a klidně i bez ošetření je schopen vydržet i několik desítek let.

 

Terasy z dubu jsou více než jednoduché na montáž, proto terasy dub vám můžeme nabídnout formou prodeje samotných terasových prken a podkladových hranolů.

 

Venkovní dřevěné konstrukce vyžadují přesné konstrukční metody, aby vydržely čas a povětrnostní vlivy, proto vám vyrobíme a dodáme terasu z dubu na klíč.

 

KAM TERASU UMÍSTIT?

Body, které je třeba vzít v úvahu, jsou: slunce, vítr, odvodnění. Výběr dřeva je zásadní, dubové dřevo patří mezi nejkvalitnější  exteriérové dřevo. Dřevo musí odpovídat důležitým technickým parametrům. Jeho životnost je proto zásadní. Terasa z dubu není jen venkovní prostor .Vizuálně rozšiřuje vnitřní prostory a spojuje váš domov se zahradou ukotvením do krajiny.

 

Naše terasové komponenty jsou k dispozici v různých délkách a velikostech profilů spolu s možností buď protiskluzového profilu se zkosenými hranami, nebo s hladkým povrchem pro dokončení vašeho zahradního projektu do cíle, dle Vašeho výběru:

 

 

 

dubové

 

dubové

 

 

 

S DUBEM SE MUSÍ UMĚT PRACOVAT

Vyrábíme rozsáhlou škálu terasových produktů vyrobených prostřednictvím našich zařízení v naší malé pile, které nám umožňují strojově zpracovat a dokončit náš sortiment terasových produktů na vysoké úrovni, abychom splnili požadavky stanovené našimi zákazníky.

 

V této části najdete vše, co potřebujete k vytvoření terasy snů ve vaší zahradě. Budujete prostor pro setkávání s vašimi hosty nebo místo pro odpočinek na opalovacím lehátku u bazénu? Jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout dřevěné masivní dubové terasy dle Vašich potřeb tak, abyste vytvořili své vysněné venkovní prostředí.

 

Tím, že materiál na terasy z dubu zpracováváme v kompletním výrobním procesu, od stromu až po hotový výrobek, máme možnost mít nad výrobkem plnou  kontrolu . Hotový výrobek bude svědkem našich osvědčených výrobních metod, které nám umožňují dodávat našim zákazníkům krásné, ale odolné terasy z dubu.

 

Naše zahradní terasy jsou k dispozici z dubu evropského a modřínu evropského pocházejícího převážně z Kokořínska nebo Křivoklátska , proto jsme si jisti, že svou kvalitou díky původu dřeva z této lokality s vhodným podložím pro růst těchto dřevin, kvalitním technologickým výrobním postupem a správným skladováním hotových výrobků Vám jsme schopni dodat terasy v takovém provedení, ve kterém si přejete dokončit svou zahradní estetiku.

 

V naší nabídce najdete terasová prkna, podkladové hranoly nebo kompletní terasové sady:

–  dubová terasová prkna 25mm – šíře 70, 140, 165mm – různé délky od 990.-Kč/m2 bez DPH

–  dubové podkladové hranoly 50x80mm – od 80.-Kč/bm bez DPH

– jakékoli hranoly, prkna, latě různých rozměrů dle požadavku zákazníka

 

 

dubové

 

OŠETŘIT TERASY Z DUBU NEBO NECHAT ZEŠEDNOUT?

Dub nepotřebuje povrchovou úpravu ve venkovních podmínkách, protože bez přímého kontaktu se zemí vydrží asi 20 až 30 let bez rozpadu. Neošetřený dub zešedne asi za 2-3 roky díky slunečnímu záření a vlhkosti. Barva se nejprve mění od bodů, které jsou nejvíce vystaveny povětrnostním vlivům, a vyrovná se v závislosti na podmínkách během několika let. Šednutí dřeva lze zpomalit ošetřením dřeva transparentními konzervačními prostředky na dřevo. Vnější obklad vyrobený z dubu také nemusí být povrchově upraven, protože materiál  dub vydrží namáhání UV zářením a vlhkostí. Během let však dřevo zešedne. Pamatujte, že během šednutí může být tón povrchu dubové terasy nerovnoměrný. Aby povrchy dubu zůstaly odolné a atraktivní, je důležité je každoročně kontrolovat, zda nejsou poškozené. V případě potřeby z povrchu dřeva pomáhá omytí nečistoty. Vyrábíme dubové terasy s viditelnými nebo skrytými spoji v různých šířkách a tloušťkách dle přání zákazníka.

 

 

dubové

 

 

 

dubové terasy

 

 

DUBOVÉ TERASY 0 TERASY Z DUBU 0 TERASY DUB 0 VÝROBA 0 PRODEJ

 

Pošlete nám rychlou poptávku

     

    Najdete nás také na: