Skip to content Skip to footer

PROČ PATŘÍ DUBOVÉ DŘEVO DO ZAHRADY?

 

Nedílnou součástí našeho výrobního programu je dubové dřevo do zahrad všech rozměrů. Naši odběratelé jsou zahradní architekti, kteří čím dál více do svých projektů zahrnují tuto odolnou dřevinu splňující jak okrasné, tak i konstrukční předpoklady.

Proto je dub tolik využíván ke stavbám různých dřevěných doplňků v zahradách a parcích.

Nabízíme možnost dodávek – dubové dřevo do zahrady – terasová prkna, prkna, fošny, trámky, trámy, latě atd. včetně samotné realizace stavby např. schodových nášlapů, můstků, lávek, laviček, vodních mol, přírodních jezírek, teras, pergol nebo jakýchkoli jiných staveb.

Levnější varianta dřeva v zahradě jsou výrobky z modřínu – modrinove.cz .

 

Pro představu a inspiraci navštivte naše stránky na pinterestu

 

 

 

dubové

 

 

 

TERASOVÁ PRKNA – SUŠENÉ A HOBLOVANÉ DUBOVÉ DŘEVO DO ZAHRADY

Dodáváme různé šířky a délky terasových prken z dubového dřeva jako další nedílný doplněk našeho sortimentu pro Vaši zahradu.

 

Dubové dřevo do zahrady je jasnou volbou, pokud chcete špičkové tvrdé dřevo s neuvěřitelnou trvanlivostí. Všechna dřeva mohou být pravidelně naolejována, aby chránila svůj původní odstín dřeva, ale v průběhu let budou odolávat krásné přírodní stříbřitě šedé barvě.

Můžeme také dodat upevňovací prvky pro palubky, včetně madel, sloupků a vřeten. Můžeme vám také poradit s instalací nebo zajistit kompletní realizaci dubové terasy na klíč.

 

 

 

 

DUBOVÉ DŘEVO DO ZAHRADY – ZAHRADNÍ PRAŽCE

Pražce z dubu jsou neuvěřitelně odolné a očividně vydrží ještě mnoho let a s věkem budou ještě krásnější.  Pražce umíme vyrobit se čtyřmi ostrými hranami nebo jen s potřebnou pohledovou hranou, či stranou. Na ostatních hranách může zabíhat díky větší křivosti dubového dřeva oblina s kůrou.

Volba pražců z dubového dřeva je čistý způsob úpravy vaší zahrady.

Ať už potřebujete cokoli, ohraničení, zeleninový  nebo květinový vyvýšený záhon, schody, posezení nebo dokonce rybník, pak jsou naše pražce z dubového dřeva jako stvořené pro váš projekt.

 

 

LAVICE A STOLY

Umíme vyrobit téměř jakýkoli zahradní nábytek. Trh je zaplaven dovezeným nekvalitním nepodstatným nábytkem vyrobeným tak, aby vydržel jen několik let, než bude nutné jej vyměnit.

Vyrábíme pouze krásný bytelný nábytek z dubového masivního dřeva, který bude pohodlný a atraktivní. Od rustikální lavice vyrobené z dubového pražce přes klasickou lavici pro altán nebo tradiční piknikový stůl, který se nebude houpat do strany, když sedíte pouze na jedné straně, až po venkovní jídelní stůl na míru.

 

dubové

 

 

 

Nebo pokud jste nadšenými kutily, pak vám můžeme poradit a dodat dřevo přesně nařezané, usušené a ohoblované přesně pro váš projekt.

 

 

JE LIBO VYVÝŠENÉ ZÁHONY Z DUBOVÝCH FOŠEN A TRÁMŮ ? 

 • Vyvýšený sázecí záhon je ideální pro ekologicky šetrného zahradníka, ideální pro zeleninové záhony, pokud uvažujete o soběstačnosti, nabízí více prostoru pro pěstování květin a plodů nebo dokonce vytváří krásný okrasný prvek.

 • Jsou dokonalým způsobem, jak do vaší zahrady zavést jiný druh půdy a mohou pomoci zlepšit odvodnění rostlin. Jejich relativně malá plocha také usnadňuje práci a údržbu.

 • Nabízíme řadu tvarů a velikostí, které vyhovují vašim potřebám a dostupnému prostoru, s předřezanými dřevěnými komponenty, díky nimž je jejich výstavba rychlá a snadná.

DUBOVÉ DŘEVO DO ZAHRAD - DUBOVÉ ŘEZIVO DO ZAHRADY - VÝROBA

 

dubové

 

 

DUBOVÉ KOSTKY

Dubové dřevo do zahrady ve tvaru kostky je dalším doplňkem a mají mnoho využití jak v interieru, tak i v exteriéru. Na zahradě slouží jako vynikající sezení nebo dokonce jako architektonické předměty nebo sokly pro vaše zahradní ozdoby nebo květináče.

 Dodáváme různé velikosti v závislosti na průměru stromu, ze kterého jsou řezány.

Všechny kostky krásně stárnou, což má za následek zvětralé změny, jako jsou malé rozdělení a zvětšené detaily zrna. Rovněž stárnou do ohromující stříbřitě šedé a vydrží neuvěřitelně dlouho.

Můžete také použít kostky uvnitř. Vyschnou o něco rychleji, ale vypadají stejně skvěle.

 

dubové

 

dubové

 

 
 

Pošlete nám rychlou poptávku

 

   

  najdete nás také na:

   

  dubové