dubové lavice

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ DUBOVÉ LAVICE Z MASIVU?

Existuje spousta důvodů, proč si vybrat dubové lavice masiv pro domácnost, restauraci, penzion nebo hotel, ale i terasu, zahradu, park. Mezi hlavní patří to, že je neuvěřitelně tvrdý a má dlouhou životnost a je ceněn pro své hezké, hustě zabalené vlákno. Díky hustotě vlákna je přirozeně odolný vůči vlhkosti, hmyzu a plísním. Základními vlastnostmi dubového dřeva jsou tvrdost, pevnost, houževnatost a trvanlivost. Z našich dřev nejdéle vzdoruje nejen povětrnostním podmínkám, ale i střídání vlhka a sucha, jsou dubové lavice nenáročné na údržbu. Dubové dřevo bylo za všech dob oblíbeno v nábytkářství. V Anglii po něm pojmenovali celé století – age of oak (1500 – 1600). Ať už se jedná o dubový nábytek do vašeho obývacího pokoje, jídelny, ložnice nebo kuchyně, restaurace, penzionu nebo hotelu, terasy, zahrady nebo parku, v našem sortimentu dubového nábytku si jistě vyberete.

V našem sortimentu nabízíme řadu stylového dubového nábytku pro dům, chatu, chalupu, restaurace, penziony nebo hotely. Nabízíme dubové lavice, které budou vyhovovat jakémukoli stylu dekorace, ať už tradičnímu nebo současnému, dodáme Vám masivní dubové lavice, které budou skvělým doplňkem vašeho obývacího nebo komerčního prostoru.

dubové

KVALITNÍ MASIVNÍ DUBOVÉ LAVICE

Neděláme „levné“ dubové lavice, děláme dubové lavice prvotřídní kvality. Námi nabízený dubový nábytek sahá od lavic, stolů a židlí pro vaši kuchyň a jídelnu, přes televizní a toaletní stolky do vaší ložnice a mnoho dalšího.

Chcete-li se dozvědět více informací o kterékoli z našich dubových kousků, neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme jak celomasiv, tak variantu s pohodlným čalouněným sedákem. V kombinaci se stolem se stanou krásnou dominantou každého interiéru. Objevte krásu masivního dřeva a poctivé stolařiny.

JÍDELNÍ DUBOVÉ LAVICE MASIV

Jídelna je považována za centrum každého domova a lze v ní strávit spoustu času s rodinou a hosty usazenými kolem stolu. Jídelní lavice z www.DUBOVÉ.cz zajistí, že všichni hosté zažívají maximální pohodlí a pohodu i po delší dobu času stráveném při jídle. U nás najdete dubové lavice ve více variacích v masivním stylu a jsme si jisti, že vyberete tu správnou. Všechny byly pečlivě vybrány tak, aby dokonale doplňovaly naše dubové jídelní stoly a židle.

Elegantní celomasivní jídelní dubové lavice, jsou vhodnou alternativou k jídelním dubovým stolům. Svojí odolností představují v nabídce dubového nábytku opravdovou špičku. Desky jídelních lavic v tloušťce 25 mm jsou vyráběny technologií tzv. „zubové spárovky“, která má 2 x delší lepenou plochu než klasický spoj „na tupo“ a tím pádem  vylučuje jakoukoliv možnost pozdějšího zkroucení nebo rozlepení spárovkové desky. Jelikož tyto jídelní dubové lavice vyrábíme, a můžeme Vám je společně s jídelními dubovými stoly vyrobit až do délky 3m, v rohovém provedení nebo s úložným prostorem. Vyzkoušejte kvalitu našeho dubového nábytku, krása dřeva vás okouzlí.

MASIVNÍ DUBOVÉ LAVICE

Masivní dubové lavice slouží jako vkusný masivní prvek v zahradách a parcích. lavice z dubu jsou velmi pevné i trvanlivé s velmi pěknou kresbou a strukturou. Pevnost dubových lavic je pro velkou hustotu dubu větší než lavic z jehličnatého dřeva, využívají se tedy mimo jiné i pro větší zatížení. Používají se také z estetických důvodů , dřevo je zbarvené do hněda s krásnou a dekorativní kresbou. Dub obsahuje vysoké množství tříslovin, při řezu má výraznou a nezaměnitelnou vůni. Délky dubových lavic jsou na celé metry až do délky 5m. Rozměry dubových lavic je možné vyrobit až do dimenze 450x450mm. Připravíme individuální rozměry a délky dubových lavic dle požadavků.

dubové
dubové
dubové
dubové

S DUBEM SE MUSÍ UMĚT PRACOVAT

Dodáváme rozsáhlou škálu dubových nábytkových produktů vyrobených prostřednictvím zařízení, které umožňují strojově zpracovat a dokončit náš sortiment dubových židlí na vysoké úrovni, abychom splnili požadavky stanovené našimi zákazníky.

Věříme, že jste v této části našli vše, co potřebujete k vytvoření příjemného pocitu z posezení na dubových lavicích ve vašem obývacím pokoji, kuchyni, terase nebo zahradě. Budujete prostor pro setkávání s vaší rodinou nebo hosty? Jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout dřevěné masivní dubové lavice dle Vašich potřeb tak, abyste vytvořili své vysněné prostředí z masivního dřeva.

Naše nábytkové a zahradní sortimenty jsou k dispozici z dubu evropského pocházejícího z České Republiky , proto jsme si jisti, že svou kvalitou díky původu dřeva z této lokality s vhodným podložím pro růst těchto dřevin, kvalitním technologickým výrobním postupem a správným skladováním hotových výrobků Vám jsme schopni dodat lavice v takovém provedení, ve kterém si přejete dokončit svou interiérovou estetiku.

DUBOVÝ NÁBYTEK PRO RESTAURACE, HORSKÉ CHATY, VINÁRNY I VINNÉ SKLEPY

Potřebujete vybavit Vaši restauraci interiérovým nábytkem nebo restauračním nábytkem, který má dlouhou životnost a odolnost?

Nabízíme restaurační nábytek v jednoduchém a elegantním designu, který nenásilně zapadne do jakéhokoliv restauračního zařízení hotelu, restaurace nebo pivnice.

Jídelní nábytek je navrhován s ohledem na jeho využití, proto je věnována maximální péče povrchové úpravě proti opotřebení. Pro vaše restaurační zařízení nabízíme v bohatém výběru jídelní stoly stejně jako jídelní židle  a jídelní lavice.

Jsme si jisti, že si v naší nabídce najdete to pravé, ať už sháníte vybavení do prosté venkovské hospůdky, či do luxusní restaurace, a že s naším restauračním nábytkem budete spokojeni nejen vy, ale také vaši hosté.

 • dubové
 • dubové
 • dubové
 • dubové
 • dubové
 • dubové
 • dubové
 • dubové
 • dubové
 • dubové

Vzhledem k nestabilním cenám vstupního materiálu nás neváhejte kontaktovat pro zaslání aktuální cenové nabídky…

Pošlete nám rychlou poptávku

  Najdete nás také na:

  dubové