Skip to content Skip to footer

DUBOVÉ TERASY

dubová terasa jako přechod mezi vnitřním a vnějším prostorem je nyní mnohem více než jen módní vlnou: symbolizuje celý životní styl. Dubová terasa je postavena z přírodního a nadčasového dřeva a stává se místem pohody a pohostinnosti. I v nejteplejších hodinách dne vám dubová terasová prkna orientovaná na jih umožní pohodlnou chůzi naboso. Rok co rok obstojí před deštěm a sněhem, dá se snadno vyčistit.

Ať už je dubové terasové prkno naolejované a pečlivě udržované nebo stárnoucí povětrnostními vlivy s časem, efektů a stylů je mnoho, ale emoce zůstávají stejné … klidný, ušlechtilý materiál, který se tiše mění a zkrášluje, jak plyne čas.

 

 

KAM TERASU UMÍSTIT?

Body, které je třeba vzít v úvahu, jsou: slunce, vítr, odvodnění. Výběr dřeva je zásadní, dubové dřevo patří mezi nejkvalitnější  exteriérové dřevo. Dřevo musí odpovídat důležitým technickým parametrům. Jeho životnost je proto zásadní. Terasa není jen venkovní prostor .Vizuálně rozšiřuje vnitřní prostory a spojuje váš domov se zahradou ukotvením do krajiny.

Naše terasové komponenty jsou k dispozici v různých délkách a velikostech profilů spolu s možností buď protiskluzového profilu se zkosenými hranami, nebo s hladkým povrchem pro dokončení vašeho zahradního projektu do cíle, dle Vašeho výběru:

dubové

dubové

 

 

S DUBEM SE MUSÍ UMĚT PRACOVAT

Vyrábíme rozsáhlou škálu terasových produktů vyrobených prostřednictvím našich zařízení v naší malé pile, které nám umožňují strojově zpracovat a dokončit náš sortiment terasových produktů na vysoké úrovni, abychom splnili požadavky stanovené našimi zákazníky.

V této části najdete vše, co potřebujete k vytvoření terasy snů ve vaší zahradě. Budujete prostor pro setkávání s vašimi hosty nebo místo pro odpočinek na opalovacím lehátku u bazénu? Jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout dřevěné masivní dubové terasy dle Vašich potřeb tak, abyste vytvořili své vysněné venkovní prostředí.

Tím, že materiál na dubové terasy zpracováváme v kompletním výrobním procesu, od stromu až po hotový výrobek, máme možnost mít nad výrobkem plnou  kontrolu . Hotový výrobek bude svědkem našich osvědčených výrobních metod, které nám umožňují dodávat našim zákazníkům krásné, ale odolné dubové terasy.

Naše zahradní terasy jsou k dispozici z dubu evropského a modřínu evropského pocházejícího převážně z Kokořínska nebo Křivoklátska , proto jsme si jisti, že svou kvalitou díky původu dřeva z této lokality s vhodným podložím pro růst těchto dřevin, kvalitním technologickým výrobním postupem a správným skladováním hotových výrobků Vám jsme schopni dodat terasy v takovém provedení, ve kterém si přejete dokončit svou zahradní estetiku.

 

V naší nabídce najdete terasová prkna, podkladové hranoly nebo kompletní terasové sady:

–  dubová terasová prkna 25mm – šíře 70, 140, 165mm – různé délky od 1590.-Kč/m2 bez DPH

–  dubové podkladové hranoly 50x80mm – od 99.-Kč/bm bez DPH

– jakékoli hranoly, prkna, latě různých rozměrů dle požadavku zákazníka

dubové

 

 

OŠETŘIT DUBOVÉ TERASY NEBO NECHAT ZEŠEDNOUT?

Dub nepotřebuje povrchovou úpravu ve venkovních podmínkách, protože bez přímého kontaktu se zemí vydrží asi 20 až 30 let bez rozpadu. Neošetřený dub zešedne asi za 2-3 roky díky slunečnímu záření a vlhkosti. Barva se nejprve mění od bodů, které jsou nejvíce vystaveny povětrnostním vlivům, a vyrovná se v závislosti na podmínkách během několika let. Šednutí dřeva lze zpomalit ošetřením dřeva transparentními konzervačními prostředky na dřevo. Vnější obklad vyrobený z dubu také nemusí být povrchově upraven, protože materiál  dub vydrží namáhání UV zářením a vlhkostí. Během let však dřevo zešedne. Pamatujte, že během šednutí může být tón povrchu dubové terasy nerovnoměrný. Aby povrchy dubu zůstaly odolné a atraktivní, je důležité je každoročně kontrolovat, zda nejsou poškozené. V případě potřeby z povrchu dřeva pomáhá omytí nečistoty. Vyrábíme dubové terasy s viditelnými nebo skrytými spoji v různých šířkách a tloušťkách dle přání zákazníka.

dubové

dubové terasy
 
 
 
dubové
 
 

Pošlete nám rychlou poptávku

 

     

     

    najdete nás také na: