Skip to content Skip to footer

Dubové podhledy, palubky na podhledy stropů z dubu, obklady na strop dub, dubový obklad stropu, obklady stropů z dubu. Vyrobíme a dodáme dubové pohledy do Vašeho obývacího prostoru, kuchyně, pracovny, kanceláře, pergoly, haly.

dubové

S DUBEM SE MUSÍ UMĚT PRACOVAT

Dodáváme rozsáhlou škálu dubových produktů vyrobených prostřednictvím zařízení, které umožňují strojově zpracovat a dokončit náš sortiment dubových židlí na vysoké úrovni, abychom splnili požadavky stanovené našimi zákazníky.

Věříme, že jste v této části našli vše, co potřebujete k vytvoření příjemného pocitu z pohledu na dubový obklad ve vašem obývacím pokoji, kuchyni, terase nebo zahradě. Budujete prostor pro setkávání s vaší rodinou nebo hosty? Jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout dřevěné masivní dubové obklady dle Vašich potřeb tak, abyste vytvořili své vysněné prostředí z masivního dřeva.

Náš dubový sortiment vyrábíme z dubu evropského pocházejícího z Kokořínska a Křivoklátska , proto jsme si jisti, že svou kvalitou díky původu dřeva z této lokality s vhodným podložím pro růst těchto dřevin, kvalitním technologickým výrobním postupem a správným skladováním hotových výrobků Vám jsme schopni dodat dubové fasády v takovém provedení, ve kterém si přejete dokončit svou interiérovou nebo exteriérovou estetiku.

dubové
dubové podhledy cena , palubky na podhledy stropů z dubu, obklady na strop dub, dubový obklad stropu, obklady stropů z dubu