dubové podlahy

dubové

Masivní dřevěné dubové podlahy jsou vyfrézovány z jednoho kusu dřeva, tzv. podlahových přířezů, které se před profilováním suší v sušárně na vlhkost 9-12%. V závislosti na požadovaném vzhledu podlahy může být řezivo řezáno třemi způsoby: plošným, čtvrtinovým nebo spárovým. Obsah vlhkosti v době výroby je pečlivě kontrolován, aby se zajistilo, že se produkt během přepravy a skladování nezkroutí.

dubové

Masivní podlahy z dubu dodáváme v několika variantách:

MARKANT (RUSTIKAL) – větší barevná rozmanitost i suky již od 1159.-Kč.-/m2 bez DPH

NATURAL – s minimem malých zdravých suků již od 1340.-Kč/m2 bez DPH

SELECT – bez suků a s minimální barevnou odlišností již od 1680.-Kč/m2 bez DPH

dubové

Masivní podlahy dub dodáváme výhradně na míru dle konkrétní potřeby zákazníka v síle 15 mm (vhodné pro podlahové vytápění), 20 mm a 27 mm v možnostech šíře 120mm, 140mm, 160mm, 180mm, 190mm, 200mm.

Na přání zákazníka vyrobíme dále na míru masivní dubovou podlahu atypických rozměrů selského typu od tloušťky 30mm a šíře v rozmezí 210mm až 300mm tak, jak dělali naši předci.

dubové

Vlhkost dubové podlahy je 9-12%. Jednotlivé podlahy můžeme dodat za příplatek tmelené a jemně broušené. Na přání zákazníka nanášíme povrchovou úpravu . Např.  UV lak nebo přírodní olej. Zvolit můžete i povrch kartáčovaný či bez jakékoli úpravy. Na výběr máte z několika barevně tónovaných laků i olejů. Strojově nanesené povrchy zaručí vysokou kvalitu povrchových úprav.

Dubové podlahy FISHBONE

Když se podíváte na vzorované dubové dřevěné podlahy, v zásadě existují 2 různé druhy. Prvním typem jsou klasické vzory, které používají spíše malé kousky dřeva, druhým typem jsou moderní vzory, které používají mnohem delší a širší kusy k vytváření vzorů.

Dubová parketová podlaha z rybí kosti je velmi klasický vzor, ​​který běžně využívá 8 cm široké a 35 cm dlouhé dřevěné kusy. Nabízíme vám stejný vzor, ​​ale v moderním stylu a mnohem větší, 12cm široký a 50cm až 90cm dlouhý. S třívrstvými podlahami jsou možnosti téměř nekonečné vzory, stejně jako u masivních dřevěných podlah.

Masivní podlahy z dubu FISHBONE dodáváme v několika variantách:

MARKANT (RUSTIKAL) – větší barevná rozmanitost i suky již od 1355.-Kč.-/m2 bez DPH

NATURAL – s minimem malých zdravých suků již od 1782.-Kč/m2 bez DPH

SELECT – bez suků a s minimální barevnou odlišností již od 1993.-Kč/m2 bez DPH

Většina parketových podlah je vázána na použití malého masivního dřeva. Výhodou vytvoření vzoru parket s velkými kusy masivní dubové podlahy je, že získáte mnohem lepší pohled na krásu kresby dřeva. Můžeme vám pomoci vytvořit podlahu s klasickým vzhledem parketové podlahy, ale s moderním nádechem a krásou široké prkenné podlahy.

dubové

TŘÍVRSTVÉ DUBOVÉ PODLAHY – krása dubu dostupná i pro Vás

Základem třívrstvé dubové podlahy je nosná střední deska, na jejíž spodní straně je protitažná dřevěná vrstva většinou z měkkého jehličnatého nebo listnatého dřeva a na horní straně je nalepená nášlapná dubová vrstva tzv. švartna v tloušťce 4-6mm. Tato konstrukce ze 3 vrstev je stabilnější než masívní dřevěná podlaha.

dubové

třívrstvé podlahy z dubu dodáváme v několika variantách:

MARKANT (RUSTIKAL) – větší barevná rozmanitost i suky již od 910.-Kč.-/m2 bez DPH

NATURAL – s minimem malých zdravých suků již od 1290.-Kč/m2 bez DPH

SELECT – bez suků a s minimální barevnou odlišností již od 1425.-Kč/m2 bez DPH

Třívrstvé podlahy dub dodáváme výhradně na zakázku v síle 14 mm (vhodné pro podlahové vytápění), ve standardní šířce 190mm

dubové

ŠIROKÁ DŘEVĚNÁ PODLAHA – dubová třívrstvá masivní prkna                                                                                                            

Pokud chcete podlahová prkna širší a delší, tak Vás zaujme naše nabídka třívrstvých širokých prken:

dubové

NATUR/RUSTIK v šíři 240mm a délce 2450 mm  již od 1725.-Kč.-/m2 bez DPH

NATUR/RUSTIK v šíři 290mm a délce 3000 mm již od 2115.-Kč.-/m2 bez DPH

dubové

DUBOVÉ PARKETY – klasika nikdy neomrzí

Parketa je kus opracovaného tvrdého dřeva (dub nebo buk), určeného ke skládání do parketového vzoru nebo do mozaiky a vytváření souvislých ploch, nejčastěji podlah. Dubové parkety mohou mít různé vzory, jak nekonečné – opakované, tak velké a symetrické obrazce. Výjimkou nejsou ani tabulkové vzory, anglické vzory, průletové, rybinové, prokládané nebo zámecké vzory. Mozaikové parkety často tvoří kosočtverce a trojúhelníkovité tvary, nebo specifické obrazce ve stylu baroka.

dubové

parkety z dubu dodáváme v několika variantách:

RUSTIKAL – větší barevná rozmanitost i suky již od 833.-Kč.-/m2 bez DPH

NATURAL – s minimem malých zdravých suků již od 1247.-Kč/m2 bez DPH

SELECT – bez suků a s minimální barevnou odlišností již od 1453.-Kč/m2 bez DPH

Parkety dub dodáváme výhradně na zakázku v síle 16 mm a 22mm

dubové
.

Pro vypracování cenové nabídky nás neváhejte nás kontaktovat :

vzhledem k nestabilním cenám vstupního materiálu nás pro aktuální cenovou nabídku neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho poptávkového formuláře viz níže…

Existuje spousta důvodů, proč si vybrat dubové podlahy z masivu nebo třívrstvé pro domácnost, restauraci, penzion nebo hotel. Mezi hlavní patří to, že je neuvěřitelně tvrdý a má dlouhou životnost a je ceněn pro své hezké, hustě zabalené vlákno. Díky hustotě vlákna je přirozeně odolný vůči vlhkosti, hmyzu a plísním. Základními vlastnostmi dubového dřeva jsou tvrdost, pevnost, houževnatost a trvanlivost. Z našich dřev nejdéle vzdoruje nejen povětrnostním podmínkám, ale i střídání vlhka a sucha, proto jsou dubové podlahy nenáročné na údržbu. Dubové dřevo bylo za všech dob oblíbeno v nábytkářství. V Anglii po něm pojmenovali celé století – age of oak (1500 – 1600). Ať už se jedná o dubový nábytek a podlahy z dubu do vašeho obývacího pokoje, jídelny, ložnice nebo kuchyně, restaurace, penzionu nebo hotelu, v našem sortimentu dubových podlah si jistě vyberete .

dubové

V našem sortimentu nabízíme řadu stylových dubových podlah masiv pro dům, chatu, chalupu, restaurace, penziony nebo hotely. Nabízíme dubové masivní nebo třívrstvé podlahy, které budou sladěny jakémukoli stylem dekorace, ať už tradičním nebo současným, dodáme Vám masivní nebo třívrstvé dubové podlahy, které bude skvělým doplňkem vašeho obývacího nebo komerčního prostoru.

KVALITNÍ DUBOVÁ PODLAHA Z MASIVU

Masivní podlahová prkna z dubu patří k těm nejoblíbenějším. Doma budete mít vždy originál z jednoho kusu masivního dřeva, který interiéru dodá nadčasovost a lze ho kombinovat i s moderními prvky. Pokud jste si vědomi síly a jedinečnosti dubového dřeva, a nevidíte za ním jen dřevo s dobrými vlastnostmi, tak tato podlaha je právě pro vás.

Podlahy dub z masivu vynikají svou jedinečnou kresbou, tvrdostí a stálostí. Berte podlahu jako investici, která při správné montáži vydrží po celé generace.

dubové

S DUBEM SE MUSÍ UMĚT PRACOVAT

V této části najdete vše, co potřebujete k vytvoření oblažení z dubových podlah ve vašem obývacím pokoji nebo pracovně. Budujete prostor pro setkávání s vaší rodinou nebo hosty? Jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout dřevěné masivní dubové podlahy dle Vašich potřeb tak, abyste vytvořili své vysněné prostředí z masivního dřeva.

Tím, že materiál na podlahy z dubu je zpracováván v kompletním výrobním procesu, od stromu až po hotový výrobek, je možnost mít nad výrobkem plnou kontrolu . Hotový výrobek bude svědkem osvědčených výrobních metod, které nám umožňují dodávat našim zákazníkům krásné, ale odolné podlahy z dubu.

Podlahy z dubu jsou k dispozici z dubu evropského, proto jsme si jisti, že svou kvalitou díky původu dřeva z lokality s vhodným podložím pro růst těchto dřevin, kvalitním technologickým výrobním postupem a správným skladováním hotových výrobků Vám jsme schopni dodat podlahy v takovém provedení, ve kterém si přejete dokončit svou nebo interiérovou estetiku.

Pro cenovou nabídku na míru Vašim představám nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem, pomocí našeho poptávkového formuláře nebo nás po telefonické dohodě můžete navštívit v naší provozovně, kde můžete shlédnout vzorky materiálů a jejich vlastnosti, které byly dodány spokojeným zákazníkům již před Vámi a prokonzultovat možné varianty pro podklad k cenové nabídce na míru.