dubové podlahy

MASIVNÍ DUBOVÉ PODLAHY

Masivní dřevěné dubové podlahy jsou vyfrézovány z jednoho kusu dřeva, tzv. podlahových přířezů, které se před profilováním suší v sušárně na vlhkost 9%. V závislosti na požadovaném vzhledu podlahy může být řezivo řezáno třemi způsoby: plošným, čtvrtinovým nebo spárovým. Obsah vlhkosti v době výroby je pečlivě kontrolován, aby se zajistilo, že se produkt během přepravy a skladování nezkroutí.

dubové

Podlahy z dubu dodáváme v několika variantách:

SELECT – bez suků a s minimální barevnou odlišností již od 1680.-Kč/m2 bez DPH

NATURAL – s minimem malých zdravých suků již od 1340.-Kč/m2 bez DPH

MARKANT (RUSTIKAL) – větší barevná rozmanitost i suky již od 1159.-Kč.-/m2 bez DPH

Masivní podlahy dub dodáváme v síle 15 mm (vhodné pro podlahové vytápění), 20 mm a 27 mm ve standardních šířkách 120mm, 140mm, 160mm, 180mm, 190mm, 200mm.

Na přání zákazníka vyrobíme masivní dubovou podlahu atypických rozměrů selského typu od tloušťky 30mm a šíře v rozmezí 210mm až 300mm tak, jak dělali naši předci.

dubové

Jednotlivé podlahy jsou tmelené a jemně broušené. Vysušené na 9 %. Na přání zákazníka nanášíme povrchovou úpravu . Např.  UV lak nebo přírodní olej. Zvolit můžete i povrch kartáčovaný či bez jakékoli úpravy. Na výběr máte z několika barevně tónovaných laků i olejů. Strojově nanesené povrchy zaručí vysokou kvalitu povrchových úprav.

Pro vypracování cenové nabídky nás neváhejte nás kontaktovat :

vzhledem k nestabilním cenám vstupního materiálu nás pro aktuální cenovou nabídku neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho poptávkového formuláře viz níže…

Dubové podlahy, dubová podlaha z masivu, masivní dubové podlahy z dubu, podlahy dub masiv, podlahové palubky, podlaha dub podlahovky, podlahová prkna na podlahu

Existuje spousta důvodů, proč si vybrat dubové podlahy z masivu pro domácnost, restauraci, penzion nebo hotel. Mezi hlavní patří to, že je neuvěřitelně tvrdý a má dlouhou životnost a je ceněn pro své hezké, hustě zabalené vlákno. Díky hustotě vlákna je přirozeně odolný vůči vlhkosti, hmyzu a plísním. Základními vlastnostmi dubového dřeva jsou tvrdost, pevnost, houževnatost a trvanlivost. Z našich dřev nejdéle vzdoruje nejen povětrnostním podmínkám, ale i střídání vlhka a sucha, proto jsou dubové podlahy nenáročný na údržbu. Dubové dřevo bylo za všech dob oblíbeno v nábytkářství. V Anglii po něm pojmenovali celé století – age of oak (1500 – 1600). Ať už se jedná o dubový nábytek a podlahy z dubu do vašeho obývacího pokoje, jídelny, ložnice nebo kuchyně, restaurace, penzionu nebo hotelu, v našem sortimentu dubových podlah si jistě vyberete .

dubové

V našem sortimentu nabízíme řadu stylových dubových podlah masiv pro dům, chatu, chalupu, restaurace, penziony nebo hotely. Nabízíme masivní podlahy dub, které budou sladěny jakémukoli stylem dekorace, ať už tradičním nebo současným, dodáme Vám masivní dubové podlahy, které bude skvělým doplňkem vašeho obývacího nebo komerčního prostoru.

KVALITNÍ DUBOVÁ PODLAHA Z MASIVU

Masivní podlahová prkna z dubu patří k těm nejoblíbenějším. Doma budete mít vždy originál z jednoho kusu masivního dřeva, který interiéru dodá nadčasovost a lze ho kombinovat i s moderními prvky. Pokud jste si vědomi síly a jedinečnosti dubového dřeva, a nevidíte za ním jen dřevo s dobrými vlastnostmi, tak tato podlaha je právě pro vás.

Podlahy dub z masivu vynikají svou jedinečnou kresbou, tvrdostí a stálostí. Berte podlahu jako investici, která při správné montáži vydrží po celé generace.

dubové

S DUBEM SE MUSÍ UMĚT PRACOVAT

V této části najdete vše, co potřebujete k vytvoření oblažení z dubových podlah ve vašem obývacím pokoji nebo pracovně. Budujete prostor pro setkávání s vaší rodinou nebo hosty? Jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout dřevěné masivní dubové podlahy dle Vašich potřeb tak, abyste vytvořili své vysněné prostředí z masivního dřeva.

Tím, že materiál na podlahy z dubu je zpracováván v kompletním výrobním procesu, od stromu až po hotový výrobek, je možnost mít nad výrobkem plnou kontrolu . Hotový výrobek bude svědkem osvědčených výrobních metod, které nám umožňují dodávat našim zákazníkům krásné, ale odolné podlahy z dubu.

Podlahy z dubu jsou k dispozici z dubu evropského, proto jsme si jisti, že svou kvalitou díky původu dřeva z lokality s vhodným podložím pro růst těchto dřevin, kvalitním technologickým výrobním postupem a správným skladováním hotových výrobků Vám jsme schopni dodat podlahy v takovém provedení, ve kterém si přejete dokončit svou nebo interiérovou estetiku.

Chcete-li se dozvědět více informací o kterékoli z našich dubových podlahových  kousků, neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit? neváhejte se zeptat…