dubové podlahy

MASIVNÍ DUBOVÉ PODLAHY

Masivní dřevěné dubové podlahy jsou vyfrézovány z jednoho kusu dřeva, tzv. podlahových přířezů, které se před profilováním suší v sušárně na vlhkost 9%. V závislosti na požadovaném vzhledu podlahy může být řezivo řezáno třemi způsoby: plošným, čtvrtinovým nebo spárovým. Obsah vlhkosti v době výroby je pečlivě kontrolován, aby se zajistilo, že se produkt během přepravy a skladování nezkroutí.

Dubové podlahy, dubová podlaha z masivu, masivní dubové podlahy z dubu, podlahy dub masiv, podlahové palubky, podlaha dub podlahovky, podlahová prkna na podlahu

Existuje spousta důvodů, proč si vybrat dubové podlahy z masivu pro domácnost, restauraci, penzion nebo hotel. Mezi hlavní patří to, že je neuvěřitelně tvrdý a má dlouhou životnost a je ceněn pro své hezké, hustě zabalené vlákno. Díky hustotě vlákna je přirozeně odolný vůči vlhkosti, hmyzu a plísním. Základními vlastnostmi dubového dřeva jsou tvrdost, pevnost, houževnatost a trvanlivost. Z našich dřev nejdéle vzdoruje nejen povětrnostním podmínkám, ale i střídání vlhka a sucha, proto jsou dubové podlahy nenáročný na údržbu. Dubové dřevo bylo za všech dob oblíbeno v nábytkářství. V Anglii po něm pojmenovali celé století – age of oak (1500 – 1600). Ať už se jedná o dubový nábytek a podlahy z dubu do vašeho obývacího pokoje, jídelny, ložnice nebo kuchyně, restaurace, penzionu nebo hotelu, v našem sortimentu dubových podlah si jistě vyberete .

Dubové podlahy, dubová podlaha z masivu, masivní dubové podlahy z dubu, podlahy dub masiv, podlahové palubky, podlaha dub podlahovky, podlahová prkna na podlahu

V našem sortimentu nabízíme řadu stylových dubových podlah masiv pro dům, chatu, chalupu, restaurace, penziony nebo hotely. Nabízíme masivní podlahy dub, které budou sladěny jakémukoli stylem dekorace, ať už tradičním nebo současným, dodáme Vám masivní dubové podlahy, které bude skvělým doplňkem vašeho obývacího nebo komerčního prostoru.

KVALITNÍ DUBOVÁ PODLAHA Z MASIVU

Masivní podlahová prkna z dubu patří k těm nejoblíbenějším. Doma budete mít vždy originál z jednoho kusu masivního dřeva, který interiéru dodá nadčasovost a lze ho kombinovat i s moderními prvky. Pokud jste si vědomi síly a jedinečnosti dubového dřeva, a nevidíte za ním jen dřevo s dobrými vlastnostmi, tak tato podlaha je právě pro vás.

Podlahy dub z masivu vynikají svou jedinečnou kresbou, tvrdostí a stálostí. Berte podlahu jako investici, která při správné montáži vydrží po celé generace.

dubové

Podlahy z dubu dodáváme v několika variantách:

SELECT – bez suků a s minimální barevnou odlišností

NATURAL – s minimem malých zdravých suků

MARKANT (RUSTIKAL) – větší barevná rozmanitost i suky

Masivní podlahy dub dodáváme v síle 15 mm, 21 mm a 27 mm.

Jednotlivé podlahy jsou tmelené a jemně broušené. Vysušené na 9 %. Na přání zákazníka nanášíme povrchovou úpravu . Např.  UV lak nebo přírodní olej. Zvolit můžete i povrch kartáčovaný či bez jakékoli úpravy. Na výběr máte z několika barevně tónovaných laků i olejů. Strojově nanesené povrchy zaručí vysokou kvalitu povrchových úprav.

vyberte z nabídky:

(vzhledem k nestabilním cenám vstupního materiálu považujte ceny za pouze informativní, pro aktuální cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho poptávkového formuláře)  

CENY DUBOVÝCH PODLAH ⇒

S DUBEM SE MUSÍ UMĚT PRACOVAT

V této části najdete vše, co potřebujete k vytvoření oblažení z dubových podlah ve vašem obývacím pokoji nebo pracovně. Budujete prostor pro setkávání s vaší rodinou nebo hosty? Jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout dřevěné masivní dubové podlahy dle Vašich potřeb tak, abyste vytvořili své vysněné prostředí z masivního dřeva.

Tím, že materiál na podlahy z dubu je zpracováván v kompletním výrobním procesu, od stromu až po hotový výrobek, je možnost mít nad výrobkem plnou kontrolu . Hotový výrobek bude svědkem osvědčených výrobních metod, které nám umožňují dodávat našim zákazníkům krásné, ale odolné podlahy z dubu.

Podlahy z dubu jsou k dispozici z dubu evropského, proto jsme si jisti, že svou kvalitou díky původu dřeva z lokality s vhodným podložím pro růst těchto dřevin, kvalitním technologickým výrobním postupem a správným skladováním hotových výrobků Vám jsme schopni dodat podlahy v takovém provedení, ve kterém si přejete dokončit svou nebo interiérovou estetiku.

Chcete-li se dozvědět více informací o kterékoli z našich dubových podlahových  kousků, neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit? neváhejte se zeptat…