Skip to content Skip to footer

DUBOVÉ PARKETY

Parketa je kus opracovaného tvrdého dřeva (dub nebo buk), určeného ke skládání do parketového vzoru nebo do mozaiky a vytváření souvislých ploch, nejčastěji podlah. Dubové parkety mohou mít různé vzory, jak nekonečné – opakované, tak velké a symetrické obrazce. Výjimkou nejsou ani tabulkové vzory, anglické vzory, průletové, rybinové, prokládané nebo zámecké vzory. Mozaikové parkety často tvoří kosočtverce a trojúhelníkovité tvary, nebo specifické obrazce ve stylu baroka.

dubové

parkety z dubu dodáváme v několika variantách:

SELECT – bez suků a s minimální barevnou odlišností již od 1453.-Kč/m2 bez DPH

NATURAL – s minimem malých zdravých suků již od 1247.-Kč/m2 bez DPH

RUSTIKAL – větší barevná rozmanitost i suky již od 833.-Kč.-/m2 bez DPH

Parkety dub dodáváme výhradně na zakázku v síle 16 mm a 22mm

dubové
.

Pro vypracování cenové nabídky nás neváhejte nás kontaktovat :

vzhledem k nestabilním cenám vstupního materiálu nás pro aktuální cenovou nabídku neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho poptávkového formuláře viz níže…

Existuje spousta důvodů, proč si vybrat dubové parkety pro domácnost, restauraci, penzion nebo hotel. Mezi hlavní patří to, že je neuvěřitelně tvrdý a má dlouhou životnost a je ceněn pro své hezké, hustě zabalené vlákno. Díky hustotě vlákna je přirozeně odolný vůči vlhkosti, hmyzu a plísním. Základními vlastnostmi dubového dřeva jsou tvrdost, pevnost, houževnatost a trvanlivost. Z našich dřev nejdéle vzdoruje nejen povětrnostním podmínkám, ale i střídání vlhka a sucha, proto jsou dubové parkety nenáročné na údržbu. Dubové dřevo bylo za všech dob oblíbeno v nábytkářství. V Anglii po něm pojmenovali celé století – age of oak (1500 – 1600). Ať už se jedná o dubový nábytek a podlahy z dubu do vašeho obývacího pokoje, jídelny, ložnice nebo kuchyně, restaurace, penzionu nebo hotelu, v našem sortimentu dubových podlah si jistě vyberete .

dubové

V našem sortimentu nabízíme řadu stylových dubových parket masiv pro dům, chatu, chalupu, restaurace, penziony nebo hotely. Nabízíme dubové masivní parkety, které budou sladěny jakémukoli stylem dekorace, ať už tradičním nebo současným, dodáme Vám masivní dubové parkety, které bude skvělým doplňkem vašeho obývacího nebo komerčního prostoru.

KVALITNÍ DUBOVÁ PARKETA Z MASIVU

Masivní podlahové parkety z dubu patří k těm nejoblíbenějším. Doma budete mít vždy originál z jednoho kusu masivního dřeva, který interiéru dodá nadčasovost a lze ho kombinovat i s moderními prvky. Pokud jste si vědomi síly a jedinečnosti dubového dřeva, a nevidíte za ním jen dřevo s dobrými vlastnostmi, tak tato podlaha je právě pro vás.

Parkety dub z masivu vynikají svou jedinečnou kresbou, tvrdostí a stálostí. Berte podlahu jako investici, která při správné montáži vydrží po celé generace.

S DUBEM SE MUSÍ UMĚT PRACOVAT

V této části najdete vše, co potřebujete k vytvoření oblažení z dubových podlah ve vašem obývacím pokoji nebo pracovně. Budujete prostor pro setkávání s vaší rodinou nebo hosty? Jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout dřevěné masivní dubové podlahy dle Vašich potřeb tak, abyste vytvořili své vysněné prostředí z masivního dřeva.

Tím, že materiál na podlahy z dubu je zpracováván v kompletním výrobním procesu, od stromu až po hotový výrobek, je možnost mít nad výrobkem plnou kontrolu . Hotový výrobek bude svědkem osvědčených výrobních metod, které nám umožňují dodávat našim zákazníkům krásné, ale odolné podlahy z dubu.

Parkety z dubu jsou k dispozici z dubu evropského, proto jsme si jisti, že svou kvalitou díky původu dřeva z lokality s vhodným podložím pro růst těchto dřevin, kvalitním technologickým výrobním postupem a správným skladováním hotových výrobků Vám jsme schopni dodat podlahy v takovém provedení, ve kterém si přejete dokončit svou nebo interiérovou estetiku.

Vzhledem k nestabilním cenám vstupního materiálu nás pro aktuální cenovou nabídku neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem, pomocí našeho poptávkového formuláře nebo nás po telefonické dohodě neváhejte navštívit v naší provozovně, kde můžete shlédnout vzorky materiálů a jejich vlastnosti, které byly dodány spokojeným zákazníkům již před Vámi a prokonzultovat možné varianty pro podklad k cenové nabídce na míru.